-11%

Дитячий надувний басейн Intex 57106 (61х22 см) надувне дно
269 ₴
239 ₴
- В наявності
- Код: 57106
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливістю цього надувного дитячого басейну Інтекс 57106 є надувне дно. Прозорі стінки з яскравими малюнками рибок, восьминогів та медуз неодмінно зацікавлять дитину. Такий басейн дозволить дитині пограти з водою на галявині влітку біля будинку під наглядом дорослих. Оснащений трьома повітряними камерами.
Характеристики:
- Розміри: 61х22 см
- Об'єм: 28 л (при 80% наповненні) - 14 см
- Надувне дно
- Матеріал: вініл, 0.20 мм (стінка), 0.18 мм (дно)
- Вік: 1-3 років
- Вага в упаковці: 0,41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 28 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 0.41 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴


