-6%

Дитячий надувний басейн Intex 57403 (166х100х28 см) надувне дно
475 ₴
445 ₴
- В наявності
- Код: 57403
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прямокутний дитячий надувний басейн Intex принесе вашій дитині радість і задоволення. Батьки можуть бути спокійні за свого малюка оскільки компанія Інтекс спеціально зробили дно цього басейну надувне, який ідеально підходить для дітей віком від 2 років. Мала глибина води — лише 17 см — дозволяє дітлахам впевнено робити перші кроки у плаванні та освіжатися без жодного ризику.
Характеристики:
- Розміри: 166х100х28 см
- Матеріал: вініл, 0.30 мм
- Об'єм води: 90 л - 17 см
- Надувне дно
- Вік: 2+
- Вага: 1.6 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴



