Кошик
1516 відгуків
Роспродаж надувних мебелівЗнижка%
Інтернет-магазин «Intex-Dom»
+38 (067) 649-40-65
+380443623103
+380636773381
+380676494065

Мотор для човна Intex від Intex-dom ukraina

Мотор для човна Intex від Intex-dom ukraina

Наш магазин intex-dom ukraina пропонує широкий асортимент човнів з ПВХ-тканини і підвісних транцем для кріплення двигуна, який дозволить зробити ваше плавзасіб більш мобільним і швидкісним. Але як вибрати сам мотор при сьогоднішньому величезній різноманітності на ринку?
Якими бувають мотори для човнів

Існують два типи човнових моторів: 2-тактний і 4-тактний. Вибирати між ними потрібно виходячи з того, де ви маєте намір використовувати човен. Наведемо ряд відмінностей між цими двома видами двигунів.

2-тактний двигун:
простий пристрій двигуна;
легше і компактніше, його можна легко перевозити в будь-якому положенні;
нормально працює на бензині будь-якої якості;
дешевше більш потужних двигунів.

4-тактний двигун:
ресурс двигуна набагато вище, ніж у 2-тактного;
економніше витрачає паливо;
до мінімуму знижений рівень викидів в атмосферу, відрізняється екологічною чистотою;
працює набагато тихіше, ніж 2-тактний.
Вибір мотора в магазині туристичного спорядження в залежності від області застосування

Якщо ви використовуєте човен для риболовлі і покриваєте на ній не надто великі відстані, вам цілком підійде мотор потужністю 2-4 л. с. Якщо ж ваші водні подорожі передбачають тривалі прогулянки, катання на водних лижах, розвідку нових рибних місць, вам знадобиться двигун потужніший. Для надувного човна Intex підійде мотор потужністю до 40 к. c., більш потужні мотори на надувні човни ставити не рекомендується.
Вибір виробника

Мотори для човнів випускає безліч компаній, як вітчизняних, так і Лідируючі позиції в цій сфері ринку займаютьдвигун Parsun. Надійність, довговічність і висока якість їх двигунів відомі всьому світу і перевірені багатьма роками безперебійної роботи.

2-тактний двигун двигун Parsun, виконані за спеціально розробленою технологією, забезпечують тихий хід, зводять до мінімуму вібрації і шуми, економічно витрачають паливо, що робить цімотори дуже близькими до 4-тактний за якістю роботи, але зберегли легкість і зручність двигунів свого типу.