
Надувне крісло Intex 68592, 99 х 84 х 76 см, рожевий
247 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68592P
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувне крісло Intex Mode Chair Інтекс 68592 крісло для дому
Надувное кресло Intex Mode Chair имеет удобную высокую спинку с ребрами жесткости, которые защищают ее от прогибания. Небольшой вес (чуть больше 2 кг) позволит вам перемещать кресло без усилий в любое другое место. В сдутом виде кресло очень компактно и ненакладно хранить. Материалом служит плотный винил, верхнее покрытие имеет бархатистую, приятную фактуру. Расположитесь на нём и занимайтесь любимым досугом: читайте книги и журналы, слушайте музыку, наслаждайтесь просмотром любимых телепередач или разместите гостей. Крісло має високу спинку з ребрами жорсткості, які захищають її від прогинання, що забезпечує комфортну підтримку спини.
Характеристика :
- Розміри: 84x99x76 див.
- Насос: отримується окремо
- Вага: 2,2 кг
- Покриття: штучний велюр
- Максимальне навантаження : 100 кг
- Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне крісло |
| Товщина матеріалу | 0.57 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴

