
Надувний матрац Intex 68708 (76х183х10 см)
630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68708
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний матрац Intex Cot Size Camp Bed виготовлений із міцного ламінованого ПВХ, що робить його легким і міцним. Матрац не пропускає вологу. Надувний матрац чудово підійде для використання в наметі. Матрац легко здувається й накачується повітрям.
Надувний матрац Intex Cot Size Camp Bed зручний у зберіганні та в складеному вигляді не займе багато місця в багажі та на полиці.
Особливості надувного матраца Intex Cot Size Camp Bed:
- Кількість місць: 1-місний
- Серія: універсальна серія «Кемпінг» Dura-Beam®
- розмір: 76х183х10 см;
- матеріал зверху: жовтий вініл 0.52 мм;
- матеріал знизу: сірий вініл 0.52 мм;
- максимальне навантаження: 110 кг.
- вага: 2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація насосом | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 183 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість спальних місць | Одномісний |
| Навантаження | від 100 до 200 |
| Насос для накачування | Без насоса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴


