
Дитячий надувний басейн Intex 57441 «Єдиноріг» (272х193х104 см)
680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57441
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Басейн Intex надувний дитячий 57441 "Єдиноріг" - прекрасна річ для ігор та купання малюків у спекотні дні біля будинку, на дачі або в гостях у бабусі, допомагає малюкам розвиватися і пізнавати світ. Крім того, невеликі габарити в здутому стані дозволяють легко возити його з собою і дарувати радість дітям. Це важливі переваги, щоб купити дитячий надувний басейн.
Характеристики:
- Обмеження за віком: від 2 років;
- Матеріал: вініл 0.28 мм
- Розміри: 272 х 193 х 104 см;
- Обсяг для води: 151 л;
- Фонтан підключається до садового шлангу;
- Колір: різнобарвний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 104 см |
| Діаметр | 193 см |
| Довжина | 272 см |
| Об`єм | 151 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 193 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴



