
Розкладачка на ламелях Каліфорнія (0075)
2 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0075
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкладушка Філадельфія з механізмом напівавтоматичного розбору ― це вдала модель, яка в складеному вигляді компактна. Розкладушка займає мало місця і допоможе Вам заощадити вільний простір. Розкладушка комплектується матрацом заввишки 7 див. Наповнення матраца ― пінополіуретан високої щільності. При виробництві застосовуються тільки високоякісні матеріали.
Характеристики:
- Довжина - 195 див.
- Ширина - 80 див.
- Висота від підлоги - 43 див.
- Габарити в складеному вигляді: 123 х 80 х 30 см
- Каркас - труба, діаметром 20 мм.
- Фарбування - порошкове напилення.
- Тканина - бязь поліпропілен
- Вага 15 кг
- Максимальне навантаження 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація матрацом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Товщина матраца | 7 см |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴




