
Надувний Ігровий батут Bestway 52269 (Повітряна куля) (175х173х137 см)
2 630 ₴
- Немає в наявності
- Код: 52269
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний Ігровий Центр Батут Bestway 52269 «Повітряна куля» – являє собою великий надувний батут, який можна розмістити на вулиці. Ігрові надувні центри для дітей є недорогим аналогом каркасним чи пластмасовим центрам. Надувний батут ігровий центр легко можна здути і сховати, якщо він займатиме багато місця, яке потрібно звільнити.
Характеристики:
Виробник: Bestway
Матеріал: високоякісний вініл
Матеріал завтовшки: 0. 25 мм
Дно: надувне
Розміри: 175х173х137 см
Висота: 137 см.
Допустима вага: 85 кг.
Розмір упаковки: 40х40х14,5 см
Насос: купується окремо
Вага в упаковці 12,2 кг.
Вік: 3-6 років
Клапан для накачування: силіконовий клапан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 1730 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Вага | 12.2 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630 ₴







