-4%

Надувний дитячий басейн Кавун Intex 58448 (168x38 см)
569 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: 58448
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий надувний басейн "Кавун" стане улюбленою іграшкою Вашої дитини. Басейн виконаний у вигляді трьох кілець у яскравому реалістичному малюнку, що передає кольори кавуна. Басейн підходить для водних розваг та ігор з урахуванням вікових особливостей дитини. У басейні малюк може купатися, весело проводити час із батьками та з друзями. Басейн "Кавун" простий у встановленні та транспортуванні, що уможливлює його використання на природі та в заміському будинку.
Характеристиками
- матеріал виготовлення – високоякісний ПВХ
- дно - не надувне
- діаметр – 168 см; ·
- висота – 38 см;
- товщина – 0,18 мм;
- об'єм - 581 л (при наповненні на 80%).
- вік - від 2-х років
- вага – 2 кг
- упаковка: коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 581 л |
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




