
Наливний дитячий басейн Bestway 55022 (Динозаври)(183x38 см)
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55022
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стінки басейну виготовлені із твердого, міцного ПВХ-матеріалу, який розширюється під тиском води. Дно виконане із міцного вінілу. Напівпрозорі стіни з цікавою графікою барвистого малюнка з динозаврами створять дивовижний візуальний ефект і неодмінно сподобаються дітям.
Характеристика:
- Розмір: 183 см x 38 см
- Місткість води: 946 л,
- Вік : від 2-х років
Комплектація
- басейн
- ремкомплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 946 л |
| Діаметр | 183 см |
| Висота | 38 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



