
Надувний ігровий центр «Райдужна хмарка» Intex 56597 (300х109х180 см)
2 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56597
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ігровий центр Райдужна хмарка з розпилювачем допоможе впоратися зі спекотним днем! Арка-райдуга з хмаринками в основі приверне увагу своїм дизайном. А бризкалки встановлені зверху арки, що працюють від садового шланга, для більшої стійкості конструкції хмари можна заповнити водою. Діти будуть бігати і веселитися навколо веселки. Сімейний відпочинок по-справжньому запам'ятається Вам разом із надувним розбризкувачем Веселка.
Характеристика:
- розмір: 300х109х180 см;
- вага: 5.5 кг;
- вік: від 3 років.
- матеріал - ПВХ
- Упаковка: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1090 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴




