Подарунок

Дитячий надувний басейн Intex 57497 "Король Лев" (191х178х61 см) з надувним дном
1 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57497
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 40 ₴, 40 ₴, 40 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Дитячий надувний басейн Intex 57497 "Король Лев" (191х178х61 см) з надувним дном»
Сімейний дитячий надувний басейн 57497 "Lion King" (191х178х61 см), незвичайної оригінальної форми, із широкими бортами.
- Міцний випробуваний вініл з екстраширокими горизонтальними стінками I-подібної форми
- Пружні стінки дають змогу навіть дорослим сидіти на краю
- Надувна підлога забезпечує м'який комфорт
- Об'єм води за заповнення басейну на 73%: 541 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 61 см |
| Довжина | 191 см |
| Об`єм | 541 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 178 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴




