-4%

Дитячий надувний басейн Intex 58432 "Вишня" (147х33 см)
459 ₴
439 ₴
- В наявності
- Код: 58432
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насолоджуйтесь цим новим надувним басейном Інтекс 58432 (147х33 см) у формі вишні. Ідеально підходить для дітей віком від 2 років, яскраві кольори цього басейну порадують ваших дітей. На них чекає справжня хвиля свіжості.
Характеристики:
- Розміри: 147 х 33 см;
- Об'єм води: 330 л - 23 см;
- Матеріал: вініл 0,20 мм;
- Вік: від 2 років;
- Розмір коробки: 24 х 9 х 23 см;
- Вага: 1,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴




