
Надувний ігровий центр Intex 56167 "Веселий серфінг" (561х138х99 см) 2 надувні дошки
3 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56167
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
З ігровим центром Інтекс 56167 (561х138х99 см) Gliss and surf party ваші діти будуть веселитися як божевільні!
Вони зможуть стрибати на 2 дошках і ковзати з цієї довгої гірки на повній швидкості. Ви зможете підключити ігровий центр до садового шлангу , щоб доріжка завжди була мокрою і добре ковзала.
Характеристики:
- Розміри: 561 х 138 х 99 см;
- Надувна дошка з двома ручками: 2 шт.;
- Матеріал: вініл 0,4 мм;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
- Вік: від 6 років;
- Розмір коробки: 55 х 41 х 33 см;
- Вага: 12,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина | 561 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Висота | 99 мм |
| Вага | 12.4 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Ширина упакування | 410 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 699 ₴





