-9%

Намет Bestway 60305 Купол (390х255 см) 4 вікна, 4 кишені
10 999 ₴
9 999 ₴
- В наявності
- Код: 60305
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Створіть свій власний оазис прямо у своєму дворі за допомогою павільйону Bestway 60305 для джакузі або басейну. Сумісний з усіма надувними гідромасажними спа та басейнами діаметром до 366 см, цей купол може забезпечити конфіденційність і захистити вас від дощу, сонця та інших погодних умов. Цей купол встановлюється як намет і має 4 великі кишені для зберігання особистих речей і 4 знімних дверцят з тканини та москітної сітки. Також намет можна використовувати, наприклад, як традиційну альтанку в саду. Практичний і простий в установці, його можна зібрати всього за 15 хвилин.
Характеристики:
- Розміри: 390 х 390 х 255 см;
- Виготовлений з міцного поліефірного матеріалу, стійкого до ультрафіолетового випромінювання UPF 40+;
- 4 розсувні двері з москітної сітки;
- Троси для фіксації конструкції;
- Металеві кілочки;
- Склопластикові стовпи;
- Сумка для зберігання;
- Вага: 16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість входів | 4 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Форма | Купол |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 16 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Скловолокно |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 390 см |
| Висота | 255 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 73 см |
| Ширина в упаковке | 28 см |
| Висота в упаковці | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









