-4%

Дитячий надувний басейн Bestway 52192 (140х140х114 см) зі знімним навісом
1 195 ₴
1 145 ₴
- В наявності
- Код: 52192
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний дитячий басейн Бествей 52192 ідеально підходить для активних ігор малюків у спекотні дні, забезпечуючи надійний захист від прямого сонця. Навіс кріпиться за допомогою спеціальних застібок-липучок, тому його можна легко зняти, якщо день не надто сонячний або якщо ви хочете використовувати басейн у приміщенні як сухий (з кульками).
Характеристики:
- розміри: 140х140х114 см
- висота бортиків: 38 см
- знімний надувний навіс
- об'єм: 265 л при заповнені на 75%
- матеріал: вініл, 0.24 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 265 л |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 38 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145 ₴






