-5%

Надувний човен Intex 58331 Explorer 200 (185х94х41 см) весла 2шт., ручний насос 0.45 л
910 ₴
860 ₴
- В наявності
- Код: 58331
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Простора дитячий надувний човен Explorer 200 Intex 58331 на дві людини, дозволить вашій дитині швидко засвоїти основи і ази морський веслування. Крім того, не забувайте, що дитяча човен може стати природним тренажером для м'язової системи вашої дитини. Купуючи надувний човен, ви гарантуєте для свого чада не тільки приємне і корисне проведення часу, але ще й якісну фізичну підготовку. Ви можете не хвилюватися за безпеку, оскільки човни моделі Explorer 200 Intex (Інтекс) 58331 виготовлені з високоякісної каучукової гуми, яка не піддається проколів і проявів гриж. Човен можна брати з собою, як в заміські поїздки, так і в далекі подорожі на моря.
- Розміри: 185 х 94 х 41 см
- Максимальне навантаження: 95 кг
- Дві повітряні камери
- Весла 2 шт. 122 см
- Кочета для весел
- Ручний насос 0.45 л
- Матеріал: вініл 0.30 мм
- Вік: 6+
- Вага: 2.14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гребна |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип дна | Надувне дно низького тиску |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 94 см |
| Діаметр балона | 41 см |
| Вантажопідйомність | 95 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Кіль | Надувний |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Вага | 2.14 кг |
| Особливості | Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Стан | Новий |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Пластик |
| Довжина весла | 122 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






