Для чого і що таке ( (ДЕЗОВИД-БАС) )? ?? ?? ?? КИЇВ
2 ₴
- Немає в наявності
- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
Дезавид — новий високоефективний продукт на ринку дезінфектантів Формула розрахунку кількості Дезавида:
ВИ ХОЧЕТЕ ЧИСТУ І НЕ ШКІДЛИВУ ВОДУ. Органічний полімер гуанидиновой групи (полігексаметиленгуанідин гідрохлорид — ПГМГ), що є основою кошти «Дезавид-Бас», є речовиною природного походження, бере участь у процесах природного очищення та знезараження природних вод. Перші дослідження і синтез речовини в лабораторних умовах були проведені в США в 1940-х роках. У 1946 році гуанидины були вперше застосовані в якості антибактеріального агента при виробництві косметичних і фармацевтичних кремів, у 1954 році — для антибактеріальної обробки продовольчих товарів.
Володіючи сильними бактерицидними властивостями, гуанідинів знайшов широке застосування у сфері дезінфекції. На його основі були розроблені медичні дезінфікуючі засоби нового покоління, механізм дії яких принципово відрізняється від традиційних засобів, бактерицидні властивості яких обумовлені їх потужною окислюється здатністю, руйнівно впливає не тільки на бактеріальні клітини, але і на будь-які контактують з ними форми життя, середовища і матеріали.
ПГМГ діє ефективніше, «інтелектуальної», знищуючи мікроорганізми, але залишаючись при цьому нейтральним до середах і не вступаючи в хімічні реакції. Такий механізм дії укупі з низькою токсичністю, відсутністю запаху, інгаляційної безпекою, високою ефективністю і довгим терміном зберігання забезпечив популярність гуанидиновых коштів у сфері дезінфекції.
У 1990-х роках почалися дослідження по знезараженню води реагентами на основі гуанидиновых сполук, в тому числі починаючи з 1998 року і фахівцями компанії ТОВ «Адекватні технології».
Грунтуючись на механізмі дії ПГМГ, нами була розроблена формула з додаванням четвертинного амонійного з'єднання (ГОДИНУ), яке забезпечило потужний синергетичний ефект, який дозволив підвищити бактерицидну активність реагенту при значному зниженні вмісту активних речовин. Крім того, реагент придбав сильні альгіцідних властивості.
Після тривалих випробувань, були запатентовані дезінфікуючі властивості під торговою маркою ДЕЗАВИД для знезараження різних водних середовищ, в тому числі «Дезавид-Бас» для знезараження води плавальних басейнів. Численні випробування та дослідження підтвердили ефективність та безпеку засобу і дозволили в 2005 році отримати Свідоцтво про державну реєстрацію Росспоживнагляду і Сертифікат відповідності Держстандарту.
Застосування «Дезавид-Бас» дозволяє інакше поглянути на завдання і методи водопідготовки. Сильні окислювачі змінюють рівень рН — опорну точку хімічного балансу води, для відновлення якого потрібні додаткові реагенти, які в свою чергу забезпечують додаткове дестабілізуючий вплив. При використанні гіпохлориту натрію або кальцію додатково порушується водно-сольовий баланс.
Технологія «Дезавид-Бас» передбачає використання реагентів, які не чинять істотного впливу на фізико-хімічний стан води. Так, для видалення органічного забруднення використовується перекис водню. Концентрована перекис водню (не менше 37%) інтенсивно усуває органічне забруднення і випаровується, не утворюючи токсичних продуктів трансформації.
Для дезінфекції використовується «Дезавид-Бас», не вступає в реакцію з водою, матеріалами, органічними речовинами і ефективно знищує патогенну мікрофлору. Крім того, реагент має микрофлокулятивным ефектом. Альгіциди і флокулянти додаються виходячи з технологічного режиму басейну і поточних умов експлуатації.
У 2006 році на технологію «Дезавид-Бас» були переведені перші басейни, в тому числі з установками ультрафіолетового опромінення. Технологія була відпрацьована і стала застосовуватися масово.
Як відзначають фахівці басейнів, що працює за нашою технологією, догляд за водою, з одного боку, вимагає більше уваги, але з іншого — стає більш передбачуваним і легким. І, безумовно, вода і повітряний простір набагато більш комфортні і безпечні для відвідувачів і персоналу.
Механізм дії ПГМГ
Бактерицидні властивості гуанидиновых речовин обумовлені руйнівним електрохімічним впливом на оболонку клітини, яка грає роль молекулярного фільтра, що захищає цитоплазматичну мембрану від руйнівних токсинів.
Щоб вплинути на клітину, антибактеріальний препарат повинен проникнути через цей шар. Різке електростатичне тяжіння катіонного ПГМГ і негативно зарядженою бактеріальної клітини є чинником неминучого контакту.
Внаслідок своїх електрохімічних властивостей, контактуючи з поверхнею клітинної оболонки, молекули ПГМГ, викликаючи відтік компонентів, що забезпечують цілісність клітинної мембрани. Можна сказати, що молекули ПГМГ «обманюють» компоненти зовнішнього шару оболонки клітини і замість того, щоб зв'язуватися з внутрішнім (пептидогликановым) шаром, зв'язуються з розташованими зовні молекулами, тим самим утворюючи дірки, через які проникають до цитоплазматичної мембрані залишкові кількості ПГМГ. Далі, молекули ПГМГ порушують цілісність цитоплазматичної мембрани. На першому етапі спостерігається витік молекул з низькою молекулярною вагою, в першу чергу, іонів калію (Ка+). Вже при бактеріостатичних кількостях ПГМГ з клітини йде 40% містяться в клітинах К+. Зі збільшенням концентрації ПГМГ вміст клітини з великою молекулярною вагою (наприклад, нуклеотиди) надходить в надосадову рідину навколо неї. Бактеріальні клітини зі значною (більше 15% вище нормального рівня) витоком нуклеотидів виявляються невиправно пошкодженими. Вся хімія для басейнів
Пропонуємо якісні знезаражувальні та миючі засоби для басейну.
Основні | |
---|---|
Стан | Новий |
- Ціна: 2 ₴