
Дитяча каталка-толокар Bambi БІЛА (M 3186L-1) з батьківською ручкою
1 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3186L-1
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
3в1 - каталка-толокар, з родителькой ручкою, гойдалка
Габаритний розмір: висота (з батьківською ручкою) – 85см, довжина – 86см (довжина машини 64см), ширина – 42 см (ширина по колесам 28см).
Сидіння - шкіряне, з пискавкою.
Висота від підлоги до сидіння – 26см.
2 види спинок.
Музика, сигнал, регулятор гучності,USBвход, MP3, SDслот+карта памяті 1Gb. Зарядний пристрій 6V, 500mA (в комплекті)
Світло - фари/колеса.
Індикатор батареї.
Музика/світло працюють від акумулятора 6В/4,5 A. Акумулятор в комплекті.
Багажник (під сидінням).
Підставка для ніг. Висота підставки для ніг до сидіння 17см.
Колесо - EVA, 14см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 60 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴




