-
Дитячий манеж-ліжечко Bambi (G 200-3) Червоний допоможе вирішити кілька завдань одночасно. Надійний захист від випадіння малюка з манежу забезпечують його високі стінки. Розміри манежу дозволяють дитині вільно пересуватися по периметру. Дане придбання виправдає ваші очікування.
Артикул
G 200-3
Бренд вироби
BAMBI
Тип
манеж-ліжечко
Вид
квадратний
Гарантія
14 днів
Матеріал виробу
метал
На коліщатках
так
Пеленальний столик
немає
Підлога
для дівчинки
Колір
червоний
Кількість в ящику
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Система захисту від довільного складання | Так |
| Тип манежу | манеж-ліжко |
| Рівні регулювання висоти ложі | 2 |
| Колір | Червоний |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 8 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 004 ₴





