-14%

Надувна подушка Bestway 67006 G (Зелена) (37 х 24 х 10 см)
70 ₴
60 ₴
- В наявності
- Код: 67006G
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 37 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


