
Надувний басейн Intex Восьминіг (57115) 102X104 см
211 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57115
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
|
Основні характеристики товару: |
|
|
Діаметр |
102 см |
|
Висота |
104 см |
|
Вага |
2,7 кг |
|
Вік дитини |
1+ років |
|
Гарантія |
не передбачена |
|
Дно |
надувне |
|
Макс. рівень води |
18 см |
|
Матеріал |
високоякісний вініл |
|
купується окремо |
|
|
Об'єм води |
45 л |
|
Виробник |
Intex |
|
Розмір упаковки |
24x23x9 см |
|
Серія |
Seahores Baby Pool |
|
Країна - виробник |
Китай |
|
Тент |
Є |
|
Тип басейну |
класичний басейн |
|
Товщина матеріалу |
0,25 мм |
|
Упаковка |
картонна коробка |
|
Форма |
круглий |
|
Колір |
зелений |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 102 см |
| Діаметр | 104 см |
| Об`єм | 44 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴

