
Дитячий надувний ігровий центр BESTWAY 53060 Зоопарк
920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53060
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поставте на ділянці неглибокий басейн для самих маленьких діток. Наповніть його водою, і малюки будуть скачуватися з веселих жирафів, плескатися, грати з кільцями і папугою. В арці зроблений розпилювач, який врятує від літньої спеки. Спекотним днем такий комплекс збере хлопців різного віку.
Характеристики
- Вік: від 2 років.
- Розмір: 338 х 167 х 129 див.
- Об'єм: 201 л
- Є клапан для зливу води.
- Підключається до садового шлангу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 129 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 167 мм |
| Виробник | Bestway |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴


