
Дитяча каталка-толокар Bambi (Z 348-4) СИНЯ
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: Z 348-4
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ТОЛОКАР
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 36 см |
| Довжина | 68 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴

