
Каталка-толокар Bambi FD-6816 Pink (FD-6816)
585 ₴
- Немає в наявності
- Код: FD 6816
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Каталка-толокар Bambi FD-6816 Pink (FD-6816)
Дитяча каталка-толокар FD-6816 Planes - має оригинальныйдизайн, виконаний в стилі персонажа з мультфільму Літаки, також малышаобрадует наявність мелодій, які зроблять їзду ще цікавіше. Детскаякаталка-толокар FD-6816 оснащена комфортним сидінням зі спинкою, подсиденьем є багажник в якому дитина зможе возити солодощі, водичку иигрушки, толокар має міцний пластиковий корпус і великі колеса,забезпечують хорошу стійкість і прохідність.
Характеристики Каталка-толокар Bambi FD-6816 Pink (FD-6816)
ВидМатеріал Звуковий супровід Є Розміри 57 х 27,5 х 40 см Колір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 57 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




