
Глобус бар 42003W-B підлоговий на 4 ніжки 420мм беж-чорний
3 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 42003W-B
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розмір : 50*50*90
- Колір : Білий-чорний
- Матеріал : Дерево
- Тип : Підлоговий
ОПИС
Чотири балясини в цьому зразку бару виконані в кращих традиціях столярної майстерності. Звичне для настільки об'ємних конструкцій поєднання підставок 3 зверху і 4 знизу забезпечує максимальний комфорт в експлуатації. Яскравий глобус відтіняє темна опора, дивовижні малюнки виконані за допомогою ламінування.
Характеристики
| Габаритні розміри бару | |
|---|---|
| Висота бару | 42 см |
| Глибина бару | 42 см |
| Ширина бару | 42 см |
| Додаткові характеристики бару | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип фасаду | радіусний |
| Матеріал виготовлення бару | |
| Корпус (каркас) бару | пластик |
| Полиці | МДФ фарбований |
| Стільниця барної стійки | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Комплектація бару | |
| Підставки для склянок | Так |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення бару | підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бару | глобус+бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴


