
Глобус бар 33001W на 3х ніжках білий 330мм слонова кістка
2 330 ₴
- Немає в наявності
- Код: 33001W
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Розмір : 44,3*44,3*88
- Колір : Білий
- Матеріал : Дерево
- Тип : Підлоговий
ОПИС
Чудова підлогова конструкція кольору айворі виглядає як справжній антикваріат! Три ноги забезпечують моделі кращу стійкість, а також насичують її дизайн витонченими елементами з декоративною різьбою. Діаметр глобуса, рівний 330 мм, дає розмістити всередині кілька напоїв і келихів. Відкриті пляшки можна згодом переставити донизу на спеціальну полицю.
Характеристики
| Габаритні розміри бару | |
|---|---|
| Висота бару | 33 см |
| Глибина бару | 33 см |
| Ширина бару | 33 см |
| Додаткові характеристики бару | |
| Кількість коліщат | 3 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал виготовлення бару | |
| Корпус (каркас) бару | пластик |
| Полиці | МДФ фарбований |
| Стільниця барної стійки | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Комплектація бару | |
| Підставки для склянок | Так |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення бару | підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бару | глобус+бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴



