
Каталка-толокар Bambi (M 3189-7) ОРАНЖЕВА
825 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3189-7
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул M 3189-7 Бренд вироби BAMBI Колеса пінополіуретанові Світлові і/або звукові ефекти так Колір помаранчевий Гарантія 14 днів Кількість в ящику 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 41 см |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴




