
Дитяча каталка-толокар Bambi Червоний (HZ 603-3) зі світло-звуковими ефектами
668 ₴
- Немає в наявності
- Код: HZ 603-3
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул HZ 603-3 Бренд вироби BAMBI Колеса пінополіуретанові Підлога для хлопчика Батьківська ручка немає Світлові і/або звукові ефекти так Колір червоний Гарантія 14 днів Кількість в ящику 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 63.5 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 26.5 см |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 668 ₴

