
Дитяча каталка-толокар Bambi Синя (M 3593-4) музична
855 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3593-4
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул M 3593-4 Бренд вироби BAMBI MP3-вхід немає Колеса пластикові Підлога для хлопчика Батьківська ручка так Світлові і/або звукові ефекти так Колір синій Гарантія 14 днів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 70 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴




