
Дитяча каталка-толокар Bambi (YH839A) Синя
357 ₴
- Немає в наявності
- Код: YH839A
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул YH839A Колеса пластикові Підлога для хлопчика Батьківська ручка немає Світлові і/або звукові ефекти так Колір синій Гарантія 14 днів Кількість в ящику 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 53 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴




