
Дитяча каталка-толокар Bambi 2 в 1 (JY-Z06C-1) з козирком
909 ₴
- Немає в наявності
- Код: JY-Z06C-1
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул JY-Z06C-1 Бренд вироби BAMBI Колір білий Підлога унісекс MP3-вхід немає Світлові і/або звукові ефекти так Колеса пластикові Батьківська ручка так Гарантія 14 днів Кількість в ящику 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴

