
Каталка-толокар Bambi Чорна (M 3597A-2) з батьківською ручкою
875 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3597A-2
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
-
Артикул M 3597A-2 Бренд вироби BAMBI Колір чорний Підлога для хлопчика MP3-вхід немає Світлові і/або звукові ефекти так Колеса пластикові Батьківська ручка так Гарантія 14 днів Кількість в ящику 1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Ручка для батьків |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴

