
Дитячі гойдалки Bambi (M 2130-6) з виброрежимом
1 812 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 2130-6
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло-гойдалка M 2130 розраховано на малюків від самого народження, вони забезпечать дитину турботою і комфортом, дана модель поєднує в собі функції гойдалок і колиски, живлення здійснюється від мережі, передбачено 5 різних швидкостей. Забезпечена якісними мелодіями, які допоможуть дитині заснути, над головою у дитини розташована дуга з підвісними іграшками, що розвивають дрібну моторику.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзні накладки на ніжках | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Підніжка | Так |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Швидкість гойдання | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість використання в якості гойдалки | Так |
| Контроль вібрації таймером | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Функція вібрації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Комплектація | |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Дитячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴




