
Каталка-толокар Bambi (FD-6812-1) з родителькой ручкою
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: FD-6812-1
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ГАБАРИТНИЙ РОЗМІР: довжина 58см
ширина 41см з підставкою для ніг/27см
висота до спинки 50см
висота до батьківської ручки 88см
висота до керма 36см
ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ
22см
ВИСОТА ВІД ПОДСТВКИ ДЛЯ ПОГ ДО СИДІННЯ
16см
МУЗИКА
так/англ
сигнал
так
БАТ-КИ
2АА (батарейки в комплект не входять)
БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ
+
ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ
+
БАТЬКІВСЬКА РУЧКА
+
КОЛЕСА:
розмір,см
12,5 см
пластик/EVA
пластик
ширина 41см з підставкою для ніг/27см
висота до спинки 50см
висота до батьківської ручки 88см
висота до керма 36см
ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ
22см
ВИСОТА ВІД ПОДСТВКИ ДЛЯ ПОГ ДО СИДІННЯ
16см
МУЗИКА
так/англ
сигнал
так
БАТ-КИ
2АА (батарейки в комплект не входять)
БАГАЖНИК ПІД СИДІННЯМ
+
ПІДСТАВКА ДЛЯ НІГ
+
БАТЬКІВСЬКА РУЧКА
+
КОЛЕСА:
розмір,см
12,5 см
пластик/EVA
пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 88 см |
| Довжина | 58 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6+місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





