-5%

Подушка флокірована Intex 68672 (43х28х9см)
94 ₴
89 ₴
- В наявності
- Код: 68672
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувна подушка Intex, розміри якої - 43х28х9 сантиметри, виготовлена з флокованного водонепроникного матеріалу, оксамитова на дотик і має досить презентабельний вигляд.
Надувна подушка незамінна для тих, хто багато часу проводить у дорозі, для тих, хто любить активний відпочинок на природі. У комплекті з надувним матрацом, ця подушка створить ідеальні умови для повноцінного відпочинку, після якого ви прокинетеся повним життєвих сил і енергії. Її надзвичайно зручно возити з собою, адже вона практично не займає місця на відміну від його класичних аналогів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 43 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Самонадувна | Ні |
| Стан | Новий |
| Флокіроване покриття | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴



