
Велосипед двоколісний PROFI 14" (T1464) з додатковими коліщатками
1 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: T1464
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед дитячий двоколісний 14 дюймів Profi Forward T1464 блакитно-рожевий
Розмір колеса Y14
Рама/вилка високоміцна сталь
Кермо: 1-болтове кріплення, фарбована сталь
Рульові прогумовані накладки гріпси
Сидіння кожзам покращеного типу, з дод. пластиковими фіксаторами, выстота: MIN-51cm/MAX-59cm
Подседальный штир: хромована сталь,регулюється по висоті
Каретка розбірна, на насипних підшипниках
Система шатунів одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Р-подібна
Гальма: передні-кліщовий; задній ножний
Колеса гума YIDA / 14х2,125
Обода фарбована сталь
Педалі пластмаса з бічними відбивачами
Багажник є
Крила переднє/заднє,фарбована сталь
Доп. комплектація: Допоміжні бокові колеса
дзвінок, катафоти (передні/задні/колісні)
Вага 9кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
| Колір | блакитно-рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴

