
Дитячий беговел Profi Kids 12" (M 3438AB-3) з пластиковими ободами
999 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3438AB-3
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вага : 4,5 кг
Матеріал: полегшена сталь
Колеса, діаметр : 12 дюймів
Матеріал коліс: резина
Ободу: пластмаса
Колісні втулки: пластмаса
Регульоване сидіння, max висота 41см
Регульований кермо, max висота 57 см
Гальма
Підніжка
Набір наклейок на раму
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


