
Двоколісний дитячий велосипед PROFI Top Grade 20" (Y20101) з підніжкою
1 358 ₴
- Немає в наявності
- Код: Y20101
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед детский PROFI Y20101, Top Grade имеет надувные
резиновые колёса, рама изготовлена из высокопрочной стали и окрашено матовой краской, транспортное
средство оборудовано надёжными тормозами, они установлены, как на заднем, так
и на переднем колесе, также для полной безопасности ребёнка на цепи стоит
защита. Велосипед детский имеет регулируемое сиденье и руль,
что позволяет выставить их с максимальным комфортом для ребёнка, велосипед
обладает рядом преимуществ по сравнению с другими средствами передвижения,
езда на нём улучшает кровообращение и способствует развитию всей группы
мышц.
| Виробник: | PROFI |
| Колір: | Чорний |
| Вік дитини: | Від 6 років |
| Вид: | Двоколісні |
| Діаметр коліс: | 20" |
| Батьківська ручка управління: | Немає |
| Тип рами: | Без амортизації |
| Оснащення: | Рульова накладка, нековзні ручки На кермі є дзвінок; Кермо і сидіння регулюється по висоті, Встановлена захист ланцюга; Комфортне сидіння, Катафоти, Металевий багажник з затиском; Передні гальма ручного: обідний механічний; Задні гальма ножні: педальний, Складна підніжка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 358 ₴

