
BW БАСЕЙН 53069 ЛАГУНА,265-265-104СМ,ГІРКА,З БРИЗОК
895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53069
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Габаритні розміри басейну: 265-265-104см.
Комплектація басейну: гірка, з бризгалкі, ремкомплект, упаковка/коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 104 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴

