
54158 Басейн надувний BW "Корал", 232 х 229 х 63 см, від 6 років
850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54158
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
54158 Басейн надувний BW "Корал", 232 х 229 х 63 см, від 6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 232 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

