
Дитячий надувний басейн Bestway 57326 (152х38 см)
595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57326
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
- стінки басейну з посиленого ПВХ та 3-шарового поліестеру (0,40-0,80 мм)
- чаша підтримується верхнім повітряним валиком
- оберіть рівну поверхню, накачайте верхній валик і басейн підніметься при наповненні водою
- басейн має вбудовану бризгалку для гри та охолодження у спекотний день
- фігурка на басейні розбризкує воду при під'єднанні до неї стандартного садового шланга
- об'єм басейну при заповненні водою 80%: 477 л
- вік: від 2 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 152 см |
| Довжина | 152 см |
| Об`єм | 477 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 152 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴




