
Намет Bambi Щенячий патруль Пожежна машина (M 3528)
615 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 3528
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий намет Bambi Щенячий патруль машинка виготовлена з легких і яскравих матеріалів, але має відносно жорсткий каркас, що дозволяє утримувати форму намети і саму палатку на встановленому місці.
Особливості дитячої намети Bambi Щенячий патруль:
упакована намет у сумку;
розмір намету: 133х65х80 см;
на кілочках;
1 вхід на липучках;
1 вхід на зав'язках.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Тип | Будиночок для ігор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴


