
Дитяча каталка-толокар (HZ 536-1) з багажником
568 ₴
- Немає в наявності
- Код: HZ536-1
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
довжина 67см
ширина 29см
висота до спинки 30см
висота до керма 39див
ВИСОТА ВІД ПІДЛОГИ ДО СИДІННЯ 22см
МУЗИКА +
ЗВУК сигнал
СВІТЛО та/кермо
БАТ-КИ 2АА (у комплект не входять)
КОЛЕСА:
розмір,см 14,5 см
пластик/EVA гумове покриття коліс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 67 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка толокар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴

