
Дитячий надувний басейн BestWay 51122 (196х53 см)
849 ₴
- Немає в наявності
- Код: 51122
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
51122 (196 х 53 см) з яскравими зображеннями морських тварин, місткий призначений для дітей від 6 років.
- Міцний випробуваний вініл
- 3 надувні кільця однакового розміру
- Міцна I-подібна конструкція
- Розширені бічні стінки
- Об'єм басейну у разі заповнення води на 80%: 700 л
- Вік: від 6 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 53 см |
| Діаметр | 196 см |
| Довжина | 196 см |
| Об`єм | 700 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 196 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


