
Велосипед дитячий PROF1 12д. T12153 Space,салатовий
1 175 ₴
- Немає в наявності
- Код: T12153
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий двоколісний велосипед 12 дюймів, Space,Відрізняється підвищеним комфортом і безпекою. особливості Має цільну металеву раму, Сталевий кермо і колеса 12 дюймів. Ланцюг з захистом від попадання інорідних предметів і забруднення одягу. Кермо можна регулювати по висоті і куту нахилу. Зручне і безпечне сидіння. Два гальма забезпечують м'яке і надійне гальмування. Характеристики Велосипеда двоколісного Управління здійснюється за допомогою керма, на якому розташований звуковий сигнал. Кермо регулюється по висоті і куту нахилу. Сидіння м'яке регулюється 2 надувних колеса велосипеда забезпечують плавний хід. Додаткові маленькі колеса призначені для навчання дитини їзді на велосипеді. Передбачена захист ланцюга для абсолютної безпеки велосипеда. Велосипед має зручні рельєфні педалі. Оснащений ручним і ножним гальмом, а також гальмівної втулкою. Сталевий багажник знаходиться над заднім колесом велосипеда. Діаметр колеса: 12 дюймів Максимальне навантаження – 55 кг. Велосипед продається в коробці, в напів-розібраному вигляді текст взято
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вага | 8 кг |
| Рік випуску | 2018 |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
| Колір | Салатовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴

