
Двоколісний велосипед Profi Original girl 20" (T2063)
1 349 ₴
- Немає в наявності
- Код: T2063
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий двоколісний велосипед 20 дюймів, Original girl Має суцільну металеву раму, Сталеве кермо та колеса 20 дюймів. Ланцюг із захистом від потрапляння сторонніх предметів і забруднення одягу. Кермо можна регулювати за висотою та кутом нахилу. Зручне й безпечне сидіння. Два гальма забезпечують м'яке та надійне гальмування. Характеристики Велосипеда двоколірного Керування здійснюється за допомогою керма, на якому розташований звуковий сигнал. Кермо регулюється за висотою та кутом нахилу. Сидіння м'яке регулюється 2 надувних колеса забезпечують велосипеду плавний хід. Передбачений захист ланцюга для абсолютної безпеки велосипеда. Велосипед має зручні рельєфні педалі. Обладнаний ручним і ножним гальмом, а також гальмівною втулкою. Сталевий багажник розташований над заднім колесом велосипеда. Діаметр колеса: 20 дюймів Максимальне навантаження — 80 кг. Велосипед продається в коробці, у напіврозкладеному вигляді текст взятий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вага | 10 кг |
| Рік випуску | 2018 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
| Колір | Філетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴

