
Двоколісний велосипед Profi Star 18" РОЖЕВИЙ (L1891)
1 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: L1891
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двоколісний дитячий велосипед Profi Star 18" виконаний в жіночому стилі, з колесами 18 дюймів.
Передбачені страхувальні колеса, гальма, дзвінок і світловідбивачі.
Особливості велосипеда Profi Star 18":
- розмір коліс: 18 дюймів;
- міцна жіноча рама;
- надувні колеса;
- регульовані по висоті сидіння і кермо;
- светоотржатели;
- дзвіночок;
- багажник;
- додаткові коліщата.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Рік випуску | 2018 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тип велосипеда | Дитячий двоколісний велосипед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

