
Дитячий надувний басейн Intex "Тачки" 57101 (86х86х25 см) надувне дно
355 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57101
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий надувний басейн «Плей Бокс. Тачки» приємно потішить непосидючих хлопців!
• Розміри: 86х86х25 см.
• Зливайте воду з басейну, якщо не користуєтеся ним, оскільки діти можуть потонути навіть у невеликій кількості води.
• Не встановлюйте дитячий басейн на бетоні, асфальті або будь-якій іншій жорсткій поверхні.
• М'яка надувна підлога.
• Складається з високоякісних матеріалів.
• Відповідає вимогам безпеки та стандартам якості продукції.
• Для дітей від 1-3 років.
Характеристики Intex 57101:
Розмір: 85x85x23 см.
Об'єм: 57 літрів
Товщина вінілу: 0,25 мм.
Виробник: Intex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Об`єм | 57 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 86 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴


