-9%

Надувний матрац для плавання Intex 58777 "Ягідний коктейль" (198х107 см)
529 ₴
479 ₴
- В наявності
- Код: 58777
+380 (44) 362-31-03
Городской- +380 (63) 677-33-81LifeCell
- +380 (67) 649-40-65Kyivstar
- +380 (95) 217-59-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чарівний надувний пліт у формі ягідного коктейлю. Він стане відмінним аксесуаром на пляжі або біля басейну! Розміри: 198х107 см
Характеристики товару
• Розмір: 198 х 107 см
• Матеріал: вініл, товщина вінілу 0.35 мм
• Розмір упаковки: 25х23х9 см
Комплектація товару
• Надувний пліт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1070 мм |
| Довжина | 1980 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Комплектація насосом | Ні |
| Виробник | Intex |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 4 років |
| Основні атрибути | |
| Тип | Надувна платформа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴


